Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Nowy architekt Łomży

Główne zdjęcie
Tomasz Walczuk (fot. goldenline.pl)

Tomasz Walczuk będzie nowym architektem Łomży. Wygrał konkurs na stanowisko naczelnika wydziału architektury Urzędu Miejskiego i zastąpi na nim byłego architekta miejskiego Marka Jankowskiego, który od wakacji jedynie pełnił obowiązki naczelnika.

Tomasz Walczuk ukończył Politechnikę Białostocką na kierunku Architektura i Urbanistyka uzyskując tytuł magistra inżyniera architekta. Ponadto ukończył Studia Podyplomowe w zakresie prawa w administracji samorządowej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, w tym czynnie wykonywał zawód architekta na kierowniczym stanowisku urzędniczym. Przez kilka lat był architektem gminny Łomża, a ostatnio pracował w Urzędzie Gminy w Piątnicy.

Nowego naczelnika wydziału architektury prezydent Łomży poszukiwał od wakacji. Walczuk wygrał drugi konkurs ogłoszony w listopadzie. Dopiero teraz prezydent Mariusz Chrzanowski popisał informację o jego rozstrzygnięciu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę