poniedziałek, 20 stycznia 2020 napisz DONOS@

Nowy architekt Łomży

Tomasz Walczuk będzie nowym architektem Łomży. Wygrał konkurs na stanowisko naczelnika wydziału architektury Urzędu Miejskiego i zastąpi na nim byłego architekta miejskiego Marka Jankowskiego, który od wakacji jedynie pełnił obowiązki naczelnika.

Tomasz Walczuk (fot. goldenline.pl)
Tomasz Walczuk (fot. goldenline.pl)

Tomasz Walczuk ukończył Politechnikę Białostocką na kierunku Architektura i Urbanistyka uzyskując tytuł magistra inżyniera architekta. Ponadto ukończył Studia Podyplomowe w zakresie prawa w administracji samorządowej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, w tym czynnie wykonywał zawód architekta na kierowniczym stanowisku urzędniczym. Przez kilka lat był architektem gminny Łomża, a ostatnio pracował w Urzędzie Gminy w Piątnicy.

Nowego naczelnika wydziału architektury prezydent Łomży poszukiwał od wakacji. Walczuk wygrał drugi konkurs ogłoszony w listopadzie. Dopiero teraz prezydent Mariusz Chrzanowski popisał informację o jego rozstrzygnięciu.


 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę