Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Akcja krwiodawstwa „Bursztynowa krew”

Zapraszamy w sobotę, 23 stycznia do Galerii Bursztynowej. W tym dniu na klientów, a szczególnie na osoby, które oddadzą krew czekać będzie mnóstwo atrakcji. Główną atrakcję przygotowała restauracja Olimp zapraszając Paolo Cozzę do promocji zdrowego jedzenia. Znany z telewizji Włoch pokaże co oznacza dobre jedzenie!

Wraz z celebrytą będziemy mieli okazję przeżyć fantastyczne pokazy gotowania na żywo, porozmawiać z nim czy też wziąć autograf. Oprócz pokazów, konkursów i świetnej zabawy będzie także degustacja przygotowanych na żywo smacznych potraw. Atrakcje z restauracją Olimp będą odbywać się w godzinach 10.00 - 17.00.
Ponadto restauracja Olimp przystąpiła do programu Razem dla Dawców dając na stałe 15% zniżki dla legitymujących się honorowych dawców krwi!

2. Herbaciarnia Czas na Herbatę zaprezentuje nam swoje produkty, które będziecie mogli degustować na wystawionym stoisku.

3. Pizzeria Dominium Ostrołęka zaoferowała na stałe 30% zniżki po okazaniu legitymacji HDK. Dodatkowo przekaże na rzecz akcji swoje pyszne pizze i poczęstuje nimi oczekujących na donację.

4. Cukieteria Romanowscy osłodzi wydarzenie specjalnie przygotowanymi na tę okazję muffinami.

5. Rialto Gelato Caffe zaprasza na swoją pyszną kawę wszystkie osoby, które w tym dniu oddadzą krew.

6. Salon fryzjersko-kosmetyczny For You wyda dziesięć voucherów o wartości 25 zł dla pierwszych dziesięciu krwiodawców.

7. O godz. 12.00 zapraszamy na występ zespołu „Przeciąg”.

8. Bezpłatne porady dietetyka, pomiar składu ciała, cukru i ciśnienia.

9. Ponadto, upominki i gadżety od partnerów akcji. Szczegóły wydarzenia na legionhdk.pl

Pobór krwi odbywać się będzie w ambulansie przy wejściu do Galerii Bursztynowej od strony ulicy Gorbatowa i Rodziny Ulmów. Rejestracja dawców będzie trwała do godz. 15.00 w punkcie informacyjnym, który będzie znajdował się w Galerii Bursztynowej, w pasażu przy sklepie House. Tu również będą wydawane numerki, które wyznaczą kolejność oddawania krwi.

Koordynatorem akcji krwiodawstwa jest nowo powstały w Ostrołęce oddział Klubu HDK Legion.

www.galeriabursztynowa.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę