Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nielegalne papierosy w Wiźnie

Główne zdjęcie
fot. Izba Celna Białystok

Blisko 1700 paczek papierosów z białoruskimi znakami akcyzy zatrzymali celnicy w jednym z domów w Wiźnie. Jak podaje Maciej Czarnecki, rzecznik prasowy Izby Celnej w Białymstoku, kontrabanda warta ponad 20 tys. zł należała do 69-letniego mężczyzny, który usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa karnego skarbowego.

Czarnecki podaje, że mężczyzna przyznał się do nabycia i przechowywania nielegalnego towaru. Grozi mu utrata zabezpieczonego przez celników nielegalnego towaru i wysoka kara grzywny w  toczy się obecnie postępowanie.

Jest to pierwsze tak duże ujawnienie nielegalnych wyrobów tytoniowych dokonane przez łomżyńskich celników w tym roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę