Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Narty na każdą kieszeń w Centrum Narciarsko-Rowerowym!

Zima znowu roztoczyła przed nami swoje uroki. Z intensywnych opadów śniegu szczególnie zadowoleni są narciarze, ale bez odpowiedniego sprzętu żaden miłośnik zimowego szusowania nie ma czego szukać nawet na najlepszej trasie. Zakup markowych nart to spory wydatek, ale żeby nauczyć się jeździć, czy wybrać się raz w roku w góry na deski, nie trzeba od razu ich kupować. W takiej sytuacji warto wybrać się do Centrum Narciarsko-Rowerowego w Łomży, jedynego punktu w regionie, gdzie można kupić, wykonać serwis i wypożyczyć narty. Wypożyczalnia oferuje bardzo duży wybór nart dla dzieci i dorosłych, a pożyczenie na dobę kompletu umożliwiającego jazdę – nart, butów i kijków – jest tam wyjątkowo korzystne, dzięki bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Centrum Narciarsko-Rowerowe na 1. piętrze supermarketu Stokrotka to wypożyczalnia, serwis i salon sprzedaży sprzętu narciarskiego. Firma posiada w ciągłej sprzedaży narty zjazdowe i biegowe, buty, kaski i kijki narciarskie oraz snowboardy renomowanych firm w bardzo korzystnych cenach. Centrum prowadzi też akcję „Wymień stare na nowe”, polegającą na tym, że klienci mają możliwość wymiany niepotrzebnych już nart, np. dziecka, które z nich wyrosło. Są one wyceniane przez pracowników firmy i klient wybiera sobie nowe z dopłatą, dzięki czemu oszczędza pieniądze i czas, nie musząc sprzedawać niepotrzebnego sprzętu w komisie czy serwisie aukcyjnym. Od niedawna doszła też możliwość testowania nart, a kiedy klient stwierdzi, że narty które wypożyczał odpowiadają mu i chciałby mieć takie same nowe na własność sklep zamawia je dla niego.
Serwis Centrum Narciarsko-Rowerowego oferuje z kolei profesjonalne i kompleksowe ostrzenie, smarowanie i regenerację nart, montaż i regulację wiązań oraz wymianę klamr w butach, a większość prac serwisowych jest wykonywana na, gwarantującej najwyższą jakość usług, maszynie renomowanej firmy Wintersteiger.
Jeżdżący na nartach od lat znają już doskonale wypożyczalnię, sklep i serwis Centrum Narciarsko-Rowerowego, ale powrót zimy i zbliżające się ferie zimowe są doskonałą okazją do skorzystania z oferty wypożyczalni nart również przez tych, którzy jeżdżą okazjonalnie, chcą sobie przypomnieć jak się jeździ, bądź zamierzają wybrać się na zimowy urlop całą rodziną i pokazać dzieciom jaka to frajda. W takiej sytuacji nie trzeba od razu kupować sprzętu, skoro można wypożyczyć markowe narty w korzystnej cenie. Wypożyczalnia oferuje duży wybór sprzętu wysokiej jakości najlepszych firm, co jest doskonałą alternatywą dla niedzielnych czy mniej zasobnych narciarzy: narty zjazdowe i biegowe, buty oraz kijki. Można też wypożyczyć komplet snowboardowy (snowboard i buty).
Ceny wypożyczenia na dobę są bardzo atrakcyjne, np. komplet narciarski dla osoby dorosłej, składający się z nart, butów i kijków to koszt zaledwie 29 złotych! Jest to cena bardzo korzystna i znacznie bardziej opłacalna dla klientów niż wypożyczanie sprzętu na godziny, bo można wypożyczyć sobie przy tej opcji sprzęt np. na sobotę i niedzielę i nie spoglądając nerwowo na zegarek zrelaksować się na pobliskich stokach. Jest też możliwość wypożyczenia nart na dłuższy czas, np. osobom wyjeżdżającym na dłużej w góry, firma ma też bardzo korzystną ofertę wypożyczania sprzętu dla grup zorganizowanych, np. szkół czy klas wybierających się na ferie bądź górskie wycieczki. Wiąże się to również z korzystnymi zniżkami, podobnie jak w przypadku osób indywidualnych regularnie korzystających z oferty wypożyczalni, mogących liczyć na kartę stałego klienta. Firma oferuje też 10 % zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.
Dodając do tych bardzo korzystnych cen pełny profesjonalizm oferowanych usług i przyjazne podejście do klienta, którego zadowolenie i satysfakcja są dla właścicieli najważniejsze, już dziś warto pomyśleć o odwiedzeniu Centrum Narciarsko-Rowerowego, bo szkoda każdego upływającego zimowego dnia bez emocji i radości z jazdy na nartach, szczególnie w rodzinnym czy przyjacielskim gronie!

Centrum Narciarsko-Rowerowe
Al. Piłsudskiego 14 – 1 piętro supermarketu Stokrotka

18-400 Łomża
tel. 608 144 695
http://www.rowerynartylomza.pl
Czynne w godzinach:

poniedziałek-sobota: 10.00- 19.00

niedziela: 9.30- 17.00

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę