Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Nowogrodu

Jedna osoba została ranna w porannym wypadku do jakiego doszło na drodze Łomża – Nowogród. Jadący w kierunku Nowogrodu kierowca passata wyprzedzał kilka ciężarówek i czołowo zderzył się z jadącym do Łomży nissanem. Do szpitala trafiła jedna osoba z nissana. Na razie nie wiadomo w jakim jest stanie.

Do wypadku doszło przed godziną ósmą za Nowymi Kupiskami. Są jeszcze utrudnienia w ruchu, który w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę