Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Chcą budować w Łomży blok socjalny

Główne zdjęcie
Planowany do budowy przy ul. kamiennej nowy blok socjalny

Ponad 6 mln zł będzie kosztowała budowa bloku socjalnego przy ul. Kamiennej. Na miejski przetarg wpłynęło dziewięć ofert. Złożyły je firmy mające siedzibę w Białymstoku, Bielsku Podlaskim, Juchnowcu Kościelnym, Prusicach, Wysokim Mazowiecku oraz trzy z Łomży.

Budowa bloku ma rozpocząć się w rym roku i zakończyć w wakacje przyszłego roku. Zaplanowano w nim 56 mieszkań o powierzchni od 38 do 62 m2. Cztery z nich mają być przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ratusz szacował, że na inwestycję potrzebne będzie ok. 7 mln zł. Oferty złożone w przetargu wskazują, że uda się to zrobić taniej. Jak podaje Łukasz Czech z ratusza najniższa z nich opiewa na kwotę 6 mln 86 tys. 768,72 zł, a kolejna jest tylko o 100 tys. zł droższa.

Na budowę bloku przy kamiennej władze miasta planują pozyskać dofinansowanie w wysokości 30 proc. z Banku Gospodarstwa Krajowego – Funduszu Dopłat.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę