Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Noc zapowiada się bardzo śliska

Synoptycy z białostockiego wydziału Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzegają przed oblodzeniem jezdni i chodników jakie nocą może wystąpić na terenie województwa podlaskiego. Prognozuje się spadek temperatury powietrza przy gruncie nawet do -3°C, co spowoduje zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników.

W nocy temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Prognozowane jest także zachmurzenie duże, miejscami opady śniegu. Możliwe są także opady śniegu z deszczem lub deszczu, przejściowo marznące, powodujące gołoledź. Miejscami silne zamglenia, lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 m.

We wtorek w ciągu dnia temperatura maksymalna do 1°C. Przelotne opady śniegu, lokalnie śniegu z deszczem. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, może powodować lokalne zawieje śnieżne, zachodni oraz północno-zachodni.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę