Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Konkurs na dyrektora był, ale dyrektora z niego nie będzie

Nie będzie nowego dyrektora Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Ogłoszony w grudniu konkurs na pusty dziś fotel dyrektorski zakończył się „bez wyboru kandydata”. Agencja nie podała nawet nazwisk kandydatów, którzy zgłosili się na konkurs.

Nowy dyrektor ARiMR w Łomży poszukiwany był w związku z odejściem dotychczasowego dyrektora Stefana Krajewskiego (PSL), który w listopadzie ubiegłego roku, po wygraniu wyborów parlamentarnych przez Prawo i Sprawiedliwość przeszedł  do zarządu województwa podlaskiego. Od tego czasu obowiązki dyrektora ARiMR w Łomży pełni pierwszy zastępca Maciej Głaz (PO).
Tymczasem jeszcze w listopadzie nowy minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel (PiS) z Białegostoku odwołał prezesa centrali ARiMR i powołał nowego pełniącego obowiązki prezesa. Konkurs na nowego dyrektora w oddziału w Łomży ogłosił już on. Kandydaci mogli zgłaszać  się do 30 grudnia. Według nieoficjalnych informacji zgłosiło się kilku chętnych, ale Agencja prowadząc postępowanie konkursowe nie zdążyła podać ich nazwisk. Teraz ogłosiła za to, że „zamyka się ogłoszenie nr ref: ARiMR/OR10/75/15  bez wyboru kandydata”. Oznacza to, że konkurs na dyrektora Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży został unieważniony.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę