poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@

Poszukiwania zaginionego pensjonariusza z Kownat

Kilkadziesiąt osób - policjanci, strażacy i ratownicy GR Nadzieja poszukują zaginionego mężczyznę, podopiecznego Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kownatach. 53-latek oddalił się z ośrodka w sobotę po południu. Najprawdopodobniej ubrany jest w szarą lub zieloną kurtkę puchową. Wszyscy, którzy w tym rejonie widzieli mężczyznę, który mógł sprawiać wrażenie zdezorientowanego i zagubionego proszeni są o natychmiastowy kontakt z dyżurnym policji pod numer telefonu 112.

Akcja poszukiwawcza zaginionego mężczyzny rozpoczęła się przed godz. 20. W poszukiwania  zaangażowane są wszystkie możliwe jednostki policji i straży pożarne, oraz ratownicy wolontariusze z Grupy Ratowniczej Nadzieja działającej przy parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska oficer prasowy z KMP w Łomży policjanci sprawdzają są przede wszystkim okolice szlaków komunikacyjnych, wzdłuż których mógł iść zaginiony 53-latek. Proszą też o informacje tych, którzy być może widzieli w tym regionie poszukiwanego mężczyznę.

Rysopis: wzrost ok. 160-165cm szczupłej budowy ciała sylwetka lekko przygarbiona włosy krótkie ciemne z zakolami twarz trójkąta.  Ubrany prawdopodobnie w kurtkę koloru jasnego - szarego lub zielonego. Spodnie koloru czarnego, siwa bluza z łatami na łokciach.

Ratownicy podkreślają, że w takich warunkach każda informacja jest ważna. Temperatura na zewnątrz spadła do ok. -15 st. Celsjusza i dłuższe przebywanie na zewnątrz bez odpowiedniego zabezpieczenia może być niebezpieczne dla zdrowia.
Foto: Narada przed wyjazdem w teren.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Poszukiwania w lesie

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0