Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Poszukiwania zaginionego pensjonariusza z Kownat

Główne zdjęcie
Narada przed wyjazdem w teren.

Kilkadziesiąt osób - policjanci, strażacy i ratownicy GR Nadzieja poszukują zaginionego mężczyznę, podopiecznego Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kownatach. 53-latek oddalił się z ośrodka w sobotę po południu. Najprawdopodobniej ubrany jest w szarą lub zieloną kurtkę puchową. Wszyscy, którzy w tym rejonie widzieli mężczyznę, który mógł sprawiać wrażenie zdezorientowanego i zagubionego proszeni są o natychmiastowy kontakt z dyżurnym policji pod numer telefonu 112.

Akcja poszukiwawcza zaginionego mężczyzny rozpoczęła się przed godz. 20. W poszukiwania  zaangażowane są wszystkie możliwe jednostki policji i straży pożarne, oraz ratownicy wolontariusze z Grupy Ratowniczej Nadzieja działającej przy parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska oficer prasowy z KMP w Łomży policjanci sprawdzają są przede wszystkim okolice szlaków komunikacyjnych, wzdłuż których mógł iść zaginiony 53-latek. Proszą też o informacje tych, którzy być może widzieli w tym regionie poszukiwanego mężczyznę.

Rysopis: wzrost ok. 160-165cm szczupłej budowy ciała sylwetka lekko przygarbiona włosy krótkie ciemne z zakolami twarz trójkąta.  Ubrany prawdopodobnie w kurtkę koloru jasnego - szarego lub zielonego. Spodnie koloru czarnego, siwa bluza z łatami na łokciach.

Ratownicy podkreślają, że w takich warunkach każda informacja jest ważna. Temperatura na zewnątrz spadła do ok. -15 st. Celsjusza i dłuższe przebywanie na zewnątrz bez odpowiedniego zabezpieczenia może być niebezpieczne dla zdrowia.
210204100642.gif
Foto: Narada przed wyjazdem w teren.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Poszukiwania w lesie

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę