Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Zabawa na Starym Rynku

Rozbłyski fajerwerków nad Łomżą oznajmiły mieszkańcom, że rozpoczął się 2016 rok. Na Starym Rynku, na miejskiej zabawie, przy dźwiękach skrzypaczki Marty Nanowskiej na Nowy Rok czekało około tysiąca osób. Tuż przed północą na scenie pojawił się prezydent Mariusz Chrzanowski, który składał noworoczne życzenia mieszkańcom i wyrażał nadzieję, że z roku na rok sylwestrowa zabawa na Starym Rynku będzie coraz popularniejsza wśród łomżan. Prawdziwa zabawa zaczęła się jakieś 20 minut po północy, gdy na scenie pojawił się zespół Piękni i Młodzi. Publika szalała...

Łomżyńska Noc Sylwestrowa zaczęła się przed 22. Gdy zaczynał grać zespołu Verba przed sceną było kilkadziesiąt osób. Z czasem frekwencja rosła, ale publiczność do prawdziwej zabawy porwał dopiero zespół Piękni i Młodzi, który zagrał już po północy.

Policjanci podają, że generalnie sylwester w Łomży minął spokojnie. Policjanci mieli co prawda znacznie więcej pracy niż zwykle, było też więcej interwencji związanej z nieporozumieniami pomiędzy uczestnikami rożnych imprez noworocznych, ale obyło się bez strat i większych uszczerbków na zdrowiu. Ewelina Szlesińska przekazywała o poranku, że policji nie zgłoszono też żadnych nieszczęśliwych zdarzeń z użyciem fajerwerków, a na drogach doszło tylko do jednej kolizji.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę