poniedziałek, 20 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Zabawa na Starym Rynku

Rozbłyski fajerwerków nad Łomżą oznajmiły mieszkańcom, że rozpoczął się 2016 rok. Na Starym Rynku, na miejskiej zabawie, przy dźwiękach skrzypaczki Marty Nanowskiej na Nowy Rok czekało około tysiąca osób. Tuż przed północą na scenie pojawił się prezydent Mariusz Chrzanowski, który składał noworoczne życzenia mieszkańcom i wyrażał nadzieję, że z roku na rok sylwestrowa zabawa na Starym Rynku będzie coraz popularniejsza wśród łomżan. Prawdziwa zabawa zaczęła się jakieś 20 minut po północy, gdy na scenie pojawił się zespół Piękni i Młodzi. Publika szalała...

Łomżyńska Noc Sylwestrowa zaczęła się przed 22. Gdy zaczynał grać zespołu Verba przed sceną było kilkadziesiąt osób. Z czasem frekwencja rosła, ale publiczność do prawdziwej zabawy porwał dopiero zespół Piękni i Młodzi, który zagrał już po północy.

Policjanci podają, że generalnie sylwester w Łomży minął spokojnie. Policjanci mieli co prawda znacznie więcej pracy niż zwykle, było też więcej interwencji związanej z nieporozumieniami pomiędzy uczestnikami rożnych imprez noworocznych, ale obyło się bez strat i większych uszczerbków na zdrowiu. Ewelina Szlesińska przekazywała o poranku, że policji nie zgłoszono też żadnych nieszczęśliwych zdarzeń z użyciem fajerwerków, a na drogach doszło tylko do jednej kolizji.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0