Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Nadciągają mrozy

Synoptycy ostrzegają przed kilkudniową falą mrozów, która nadciąga nad region. Lokalnie temperatura może spaść nawet do -20°C. W związku z tym wydano oficjalne ostrzeżenie przed silnymi mrozami, a zjawisku nadano pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

Jak ostrzega Karolina Kierklo, dyżurny synoptyk z białostockiego wydziału Centralnego Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB, silne mrozy zaczną się już dzisiejszej nocy i potrwają co najmniej do niedzieli. W tym czasie na terenie województwa podlaskiego prognozuje się temperaturę minimalną od -16°C do -13°C, a w nocy z piątku na sobotę lokalnie spadek temperatury do -20°C. Temperatura maksymalna w ciągu dnia ma wynosić od -9°C do -6°C. Na szczęście prognozowana średnia prędkość wiatru od 5 km/h do 10 km/h nie będzie potęgowała odczucia zimna.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę