Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nadchodzi zima

Nad region nadciąga wreszcie zimowa aura. Synoptycy zapowiadają, że jeszcze tylko dziś temperatura powietrza od 5°C do 8°C będzie bardziej niż zimową przypominała tę jesienną lub wczesnowiosenną. Już nocą temperatura spadnie od -4°C do nawet -7°C. Jutro w ciągu dnia maksymalnie 0°C, a kolejna noc jeszcze zimniejsza.

Dzisiaj w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu, głównie przelotne. Już dziś na północy województwa możliwe przelotne opady deszczu ze śniegiem, lokalnie śniegu. Dziś jeszcze ciepło maksymalnie do 8°C, ale po południu z godziny na godzinę ma być coraz chłodniej. W nocy temperatura spadnie do -4°C, a nawet od -7°C.  Na południowych krańcach województwa miejscami opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Temperatura minimalna. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie wschodni.

Jutro, we wtorek, w dzień zachmurzenie małe, miejscami bezchmurnie, ale temperatura maksymalna wyniesie od -3°C do 0°C. nastepnej nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie przejściowo duże i lokalnie możliwe słabe opady śniegu. Mróz będzie większy od -10°C do -7°C. I takie temparatury powietrza mogą być przed co najmniej kilka kolejnych dni. Nocami mróz będzię większy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę