niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Nadchodzi zima

Nad region nadciąga wreszcie zimowa aura. Synoptycy zapowiadają, że jeszcze tylko dziś temperatura powietrza od 5°C do 8°C będzie bardziej niż zimową przypominała tę jesienną lub wczesnowiosenną. Już nocą temperatura spadnie od -4°C do nawet -7°C. Jutro w ciągu dnia maksymalnie 0°C, a kolejna noc jeszcze zimniejsza.

Dzisiaj w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu, głównie przelotne. Już dziś na północy województwa możliwe przelotne opady deszczu ze śniegiem, lokalnie śniegu. Dziś jeszcze ciepło maksymalnie do 8°C, ale po południu z godziny na godzinę ma być coraz chłodniej. W nocy temperatura spadnie do -4°C, a nawet od -7°C.  Na południowych krańcach województwa miejscami opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Temperatura minimalna. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie wschodni.

Jutro, we wtorek, w dzień zachmurzenie małe, miejscami bezchmurnie, ale temperatura maksymalna wyniesie od -3°C do 0°C. nastepnej nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie przejściowo duże i lokalnie możliwe słabe opady śniegu. Mróz będzie większy od -10°C do -7°C. I takie temparatury powietrza mogą być przed co najmniej kilka kolejnych dni. Nocami mróz będzię większy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0