sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@

Zakończyła się akcja Ubierz św. Mikołaja

Kilkadziesiąt worków wypełnionych odzieżą dziecięcą, młodzieżową, męską i damską, zabawkami, książkami oraz środkami czystości – oto tegoroczne żniwo akcji Ubierz św. Mikołaja organizowanej przez szkołę języków obcych Linguo. Tradycyjnie jaki co roku szkoła w swoich siedzibach w Łomży, Zambrowie oraz Ostrowi Mazowieckiej umieściła skrzynie do których można było wrzucać wszystko to czego my już nie używamy, a co jeszcze może przydać się innym. W tym roku zebrane dary powędrują do podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostrowi Mazowieckiej.

- Podczas segregowania rzeczy, okazało się, że w stanie nadającym się do dalszego użytku jest tylko trochę ponad połowa zebranych darów, jednak i tak za wszystkie bardzo dziękujemy – mówi Natalia Michałowska koordynator akcji Ubierz św. Mikołaja.
Tym razem akcja miała na celu zebranie paczek m.in. dla mieszkanki podostrowskiej wsi, która samotnie wychowuje czterech synów, uczniów szkoły podstawowej.
- Nasi darczyńcy są głęboko poruszeni losem pani Małgosi dlatego odzież chłopięca i młodzieżowa jest dużą częścią zbiórki – podkreśla Natalia Michałowska.
Organizatorzy dziękując wszystkim za przyniesione rzeczy deklarują, że w przyszłym roku znowu wystawią skrzynie i zaproszą wszystkich do wspólnego ubierania św. Mikołaja.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0