Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zaprzęg świętego Mikołaja przeleci nad Łomżą

Główne zdjęcie
Zaprzęg świętego Mikołaja (fot. Adam Pupek)

Późnym wieczorem, pomiędzy 19.00 a 20.00 nad Łomżą może być widoczny zaprzęg świętego Mikołaja. Nadleci z północy. Ma krążyć nad miastem rozrzucając słodkie prezenty. Dziś i jutro.

Za Mikołaja z workiem prezentów przebierze się Adam Pupek. To łomżyński paralotniarz, który skonstruował zaprzęg Mikołaja.
- To nie było łatwe, bo taki zaprzęg musi być lekki i musi dać się sterować – opowiada paralotniarz. - Praca nad zaprzęgiem trwała cztery całe dni. Będzie dobrze widoczny na niebie, bo oświetlony jest ledami.
Latający zaprzęg świętego Mikołaj nad Łomżę nadleci z północy. Szczególnie dobrze widoczny ma być w okolicach Skate Parku przy ul. Księżnej Anny. Tam też Mikołaj ma zrzucać słodycze - cukierki i batony.
- Sądzę, że będzie fajna zabawa. Jeszcze czegoś takiego w Łomży nie było - mówi Adam Pupek.

  
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę