Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Decyzja środowiskowa na obwodnicę Konarzyc

Główne zdjęcie
Tak ma przebiegać obwodnica Konarzyc

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Białymstoku wydał decyzję środowiskową na planowany remont drogi wojewódzkiej Łomża – Śniadowo z budową nowej obwodnicy Konarzyc. Jak mówi Lech Magrel (RDOŚ) przebieg obwodnicy został wybrany zgodnie z propozycją inwestora, czyli Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku. Ma ona przebiegać po wschodniej stronie miejscowości i za torami kolejowymi. Zacznie się już w Łomży w okolicach skrzyżowania drogi z ul. Pawią i skończy za Konarzycami w okolicy skrzyżowania z drogą na Boguszyce przed planowanym zjazdem na Via Baltica.

Planowana inwestycja dotyczy przebudowy około 14 km drogi drogi wojewódzkiej Nr 677 na odcinku Łomża – Śniadowo. Poza obwodnica Konarzyc obejmuje także poszerzenie jezdni do szerokości 7 m, wzmocnienie istniejącej nawierzchni oraz umocnienie poboczy, korektę łuków i niwelację wzniesień, a także budowę ciągu pieszo-rowerowego na całej długości od Łomży do Śniadowa.
Wartość całej inwestycji szacowana jest na 39 mln zł. Przebudowa ma być zrealizowana z środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę