poniedziałek, 27 stycznia 2020 napisz DONOS@

Decyzja środowiskowa na obwodnicę Konarzyc

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Białymstoku wydał decyzję środowiskową na planowany remont drogi wojewódzkiej Łomża – Śniadowo z budową nowej obwodnicy Konarzyc. Jak mówi Lech Magrel (RDOŚ) przebieg obwodnicy został wybrany zgodnie z propozycją inwestora, czyli Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku. Ma ona przebiegać po wschodniej stronie miejscowości i za torami kolejowymi. Zacznie się już w Łomży w okolicach skrzyżowania drogi z ul. Pawią i skończy za Konarzycami w okolicy skrzyżowania z drogą na Boguszyce przed planowanym zjazdem na Via Baltica.

Tak ma przebiegać obwodnica Konarzyc
Tak ma przebiegać obwodnica Konarzyc

Planowana inwestycja dotyczy przebudowy około 14 km drogi drogi wojewódzkiej Nr 677 na odcinku Łomża – Śniadowo. Poza obwodnica Konarzyc obejmuje także poszerzenie jezdni do szerokości 7 m, wzmocnienie istniejącej nawierzchni oraz umocnienie poboczy, korektę łuków i niwelację wzniesień, a także budowę ciągu pieszo-rowerowego na całej długości od Łomży do Śniadowa.
Wartość całej inwestycji szacowana jest na 39 mln zł. Przebudowa ma być zrealizowana z środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020.


200114015929.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę