Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pijany trafił w słup energetyczny i zabił 27 krów?

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Kierujący osobowym fordem 34-letni mieszkaniec Szumowa, jadąc w kierunku krajowej ósemki, nagle stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup energetyczny. Mężczyzna był kompletnie pijany - miał ponad 3 promile alkoholu. On z wypadku wyszedł bez szwanku, ale prawdopodobnie w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej spowodowanej uszkodzeniem słupa, w pobliskiej oborze padło 27 krów.

Okoliczności tego zdarzenia szczegółowo wyjaśniają policjanci z Zambrowa. Na razie ustalili, że kompletnie pijany 34-latek  nie posiada uprawnień do kierowania, a pojazd, którym się poruszał nie był dopuszczony do ruchu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę