Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Włamywał się do sklepów z pieczywem

W nocy ze środy na czwartek patrol policji zauważył przy jednym ze sklepów w Łomży podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Ten na widok radiowozu nagle zaczął uciekać. Policjanci podejrzewając że może on mieć coś na sumieniu, ruszyli za nim i zatrzymali go. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć dlaczego uciekał, ale policjanci znaleźli przy nim latarkę, rękawice, metalowy płaskownik oraz śrubokręt... Po chwili, podczas sprawdzania drzwi lokalu handlowego, przy którym go zauważyli, okazało się, że były one uszkodzone.

Zatrzymany mężczyzna ma 33 lata i jest mieszkańcem Łomży. Z ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej usiłował włamać się do sklepu, ale został spłoszony przez patrol. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Dalsza praca funkcjonariuszy pozwoliła na ustalenie, że może on być jeszcze odpowiedzialny za cztery inne włamania do sklepów z pieczywem, do których doszło w Łomży w drugiej połowie listopada. Wtedy to sprawca pod osłona nocy dostał się do środka sklepów uszkadzając drzwi, bądź okna i zabrał w sumie około 370 złotych. Wczoraj 33-latek usłyszał w sumie 5 zarzutów - usiłowania i kradzieży z włamaniem. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę