Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Ubierz św. Mikołaja

Twoje dziecko nie zdążyło zniszczyć kurtki zanim z niej wyrosło? Masz kilka nieotwartych opakowań makaronu, mąki lub proszku do prania? A może nie używasz już kilkuletniego, ale całkowicie sprawnego komputera? Pewnie nawet nie wiesz, że możesz się tym podzielić i pomóc św. Mikołajowi.

Od poniedziałku we wszystkich oddziałach szkoły języków obcych LINGUO, ustawione są skrzynie, do których można wrzucać przede wszystkim odzież, przybory szkolne, żywność z długim okresem trwałości oraz artykuły chemiczne. Zbiórka trwa w Łomży, Zambrowie, Ostrowi Mazowieckiej i Warszawie, a zebrane dary powędrują do rodzin, które są pod opieką Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostrowi Mazowieckiej.
- W ubiegłym roku dzięki ofiarności przyjaciół LINGUO udało się obdarować podopiecznych Domu Samotnej Matki w Nieławicach – mówi Natalia Michałowska – koordynator akcji LINGUO. - Wówczas przekazaliśmy całą ciężarówkę darów. Odzież, zabawki, kosmetyki i środki czystości. Tym razem chcemy wesprzeć m.in. rodzinę pani Małgosi, mieszkanki gminy Ostrów Mazowiecka, która samotnie wychowuje czterech synów, uczniów szkoły podstawowej.

W Łomży siedziba   LINGUO znajduje się w budynku przy Al. Piłsudskiego 95 w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego 3A.
- Zapraszamy wszystkich do podzielenia się tym czego mają za dużo lub czego już nie używają, a co jest jeszcze w takim stanie, że z pewnością posłuży innym – mówi Joanna Bacisz dodając, że skrzynie na podarunki będą ustawione do 18 grudnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę