poniedziałek, 20 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Ubierz św. Mikołaja

Twoje dziecko nie zdążyło zniszczyć kurtki zanim z niej wyrosło? Masz kilka nieotwartych opakowań makaronu, mąki lub proszku do prania? A może nie używasz już kilkuletniego, ale całkowicie sprawnego komputera? Pewnie nawet nie wiesz, że możesz się tym podzielić i pomóc św. Mikołajowi.

Od poniedziałku we wszystkich oddziałach szkoły języków obcych LINGUO, ustawione są skrzynie, do których można wrzucać przede wszystkim odzież, przybory szkolne, żywność z długim okresem trwałości oraz artykuły chemiczne. Zbiórka trwa w Łomży, Zambrowie, Ostrowi Mazowieckiej i Warszawie, a zebrane dary powędrują do rodzin, które są pod opieką Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostrowi Mazowieckiej.
- W ubiegłym roku dzięki ofiarności przyjaciół LINGUO udało się obdarować podopiecznych Domu Samotnej Matki w Nieławicach – mówi Natalia Michałowska – koordynator akcji LINGUO. - Wówczas przekazaliśmy całą ciężarówkę darów. Odzież, zabawki, kosmetyki i środki czystości. Tym razem chcemy wesprzeć m.in. rodzinę pani Małgosi, mieszkanki gminy Ostrów Mazowiecka, która samotnie wychowuje czterech synów, uczniów szkoły podstawowej.

W Łomży siedziba   LINGUO znajduje się w budynku przy Al. Piłsudskiego 95 w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego 3A.
- Zapraszamy wszystkich do podzielenia się tym czego mają za dużo lub czego już nie używają, a co jest jeszcze w takim stanie, że z pewnością posłuży innym – mówi Joanna Bacisz dodając, że skrzynie na podarunki będą ustawione do 18 grudnia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0