Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Kolizja na Zawadzkiej

Samochód nauka jazdy zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić przechodnia, a jadące za nim audi uderzyło go w tył. Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało. Przez kilkadziesiąt minut były za to utrudnienia w ruchu na Zawadzkiej, bo strażacy musieli uprzątnąć rozlane na jezdnię płyny samochodowe.

Do kolizji doszło ok. godz. 16. na ulicy Zawadzkiej w okolicach skrzyżowania z ul. Mazowiecką. Oba samochody jechały prawym bocznym pasem ulicy od Stokrotki w kierunku galerii Veneda. Jak wynika z pierwszych informacji kierująca audi kobieta zagapiła się i nie wyhamowała. Po uderzeniu w tył fiata ten przejechał przez pasy, ale szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę