Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Nowa Stacja PRYMA = Duże Korzyści + Najwyższa Jakość!

Już teraz każdy powinien poznać wysoki standard, jaki oferuje najnowsza w Zambrowie Stacja Paliw PRYMA przy al. Wojska Polskiego 71. W październiku 2015 roku z sukcesem zakończono budowę i oddano do użytku jedną z najnowocześniejszych stacji paliw w regionie. Z pewnością na tej stacji paliw zostaną zaspokojone wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Na Stacji Paliw PRYMA zakupicie państwo niekwestionowanej jakości paliwa LOTOS dokładnie odmierzane przez najnowocześniejsze w Europie dystrybutory Wayne Dresser. Wśród gamy paliw oferowany jest też Olej Napędowy bez biododatków.

Od teraz właściciele "czterech kółek" mają wybór, w jaki sposób zadbać o swoje auto. Taki wybór daje państwu stacja PRYMA udostępniając trzy rodzaje automyjni CHRIST: automatyczną, bezdotykową i tradycyjną. Sami państwo zdecydujecie, jaka metoda jest najlepsza dla waszego auta. Mało tego! Takie mycie możecie mieć zupełnie GRATIS. Wystarczy, że skorzystacie z Karty Stałego Klienta, dzięki której tankując na stacji PRYMA otrzymacie rabat na paliwo lub punkty na automyjnię.
Od dziś nie muszą się państwo przejmować, że przeoczyli super ceny na paliwa. Właściciele stacji paliw PRYMA zadbali o to przygotowując WEEKENDOWE PROMOCJE CENOWE. Możecie być pewni, że w każdy weekend na stacji PRYMA przy "wylocie" na Czyżew zakupicie paliwa LOTOS w super promocyjnych cenach.
Na wyjątkowe korzyści mogą liczyć też rolnicy i przedsiębiorcy z Zambrowa i okolic. Stacja paliw PRYMA zaprasza do ścisłej współpracy. Dwadzieścia lat doświadczenia i otwarcie na klienta, jakie posiada kierownictwo stacji, pozwoli na wystosowanie korzystnej oferty dla każdej firmy i każdego rolnika. Warto nadmienić, że właściciele nowej PRYMY od 1995 roku prowadzą szanowaną w Łomży stację paliw PRYMA przy al. Legionów 141D. Więcej informacji na www.pryma1.pl
Przez 24 godziny na dobę możecie państwo korzystać z oferty nowoczesnej Stacji Paliw PRYMA w Zambrowie przy al. Wojska Polskiego 71. Bez przerwy czynny jest też sklep doskonale zaopatrzony w artykuły spożywcze, papierosy, alkohole, lód w kostkach oraz płyny i akcesoria samochodowe. W kąciku kawowym serwowane są różne rodzaje kaw oraz kanapki, zapiekanki i hot-dogi.
Podsumowując: każdy powinien poznać wysoki standard, jaki oferuje stacja PRYMA. Kto nie skorzysta, ten starci. Od tej pory dla mieszkańców Zambrowa i okolic Najwyższa Jakość + Duże Korzyści = Stacja Paliw PRYMA.
Motto nowej stacji brzmi: W PRYMIE tankujesz - zawsze zyskujesz!
Zachęcamy do skorzystania z naszych produktów i i usług.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę