Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wiceministrowie Zieliński i Bogucki

Główne zdjęcie
Jarosław Zieliński sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracj

Już kilka dni temu wiadomym było, że ministrem rolnictwa ponownie, po 9 latach, zostanie Krzysztof Jurgiel. Teraz potwierdziły się dwie kolejne plotki. Posłowie Jarosław Zieliński (z Suwałk) i Jacek Bogucki (z Czyżewa), po 8 latach wracają jako wiceministrowie – spraw wewnętrznych i administracji oraz rolnictwa.

Jacek Bogucki sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Jacek Bogucki sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Obaj posłowie nominacje na stanowiska Sekretarza Stanu odebrali w czwartek 19 listopada. Jarosławowi Zielińskiemu będą podlegały służby mundurowe – Policja, Państwowa Straż Pożarna, Straż Graniczna i Biuro Ochrony Rządu. Będzie on również – jako pierwszy wiceminister - zastępował Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka w czasie jego nieobecności.
Zieliński był już wiceministrem MSWiA w rządzie Jarosława Kaczyńskiego w latach 2006-2007.
Także dziś powołanie na sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odebrał poseł Jacek Bogucki. Funkcje tę pełnił już od 31 sierpnia do 16 listopada 2007 roku.
- Funkcja wiceministra to zaszczyt i zobowiązanie. Czeka nas dużo pracy, ale damy radę – przekazuje teraz Bogucki informując o tym, że powołanie go na to stanowisko podpisała premier Beata Szydło.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę