Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Z nożem do sklepu

Główne zdjęcie
Mężczyzna, który napadł na sklep w Turośli. fot. KWP Białystok

W Turośli, w jednym ze sklepów, młody mężczyzna grożąc użyciem broni ukradł kasetę sklepową z pieniędzmi w kwocie około 3 600 złotych i uciekł. Napastnik już po 2 godzinach został zatrzymany przez policję. Okazało się, że to 28-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który już trafił do tymczasowego aresztu na dwa miesiące.

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 21. W poszukiwania napastnika zaangażowano wszystkie patrole będące w służbie. Dzięki intensywnym i wnikliwym działaniom policjantów z komendy w Kolnie, już po dwóch godzinach, 28-letni sprawca został zatrzymany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj mieszkaniec powiatu łomżyńskiego usłyszał zarzut dokonania rozboju, za co grozi 12-letni pobyt w więzieniu. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę