Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Krajewski dostał rolnictwo

Główne zdjęcie
Od lewej: Jerzy Leszczyński (PSL) - marszałek województwa, Maciej Żywno (PO) - wicemarszałek, Stefan Krajewski (PSL) członek zarządu. (Fot. UMWP/wrotapodlasia.pl)

Trzy departamenty związane z rolnictwem w Urzędzie Marszałkowskim nadzoruje Stefan Krajewski, który wszedł jako nowy członek do zarządu województwa podlaskiego. Krajewski z podzambrowskiego Krajewa Białego jest pierwszym od roku reprezentantem zachodniego okręgu wyborczego, obejmującego Łomżę i powiaty: grajewski, kolneński, łomżyński i zambrowski, we władzach wykonawczych samorządu województwa.

Należący do Polskiego Stronnictwa Ludowego Stefan Krajewski przez prawie 5 lat był dyrektorem Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. W poniedziałek wieczorem został wybrany na członka zarządu województwa i zgodnie z podziałem kompletacji dokonanym przez nowego marszałka Jerzego Leszczyńskiego, nadzoruje pracę trzech departamentów marszałkostwa: Rozwoju Obszarów Wiejskich, Rolnictwa i Obszarów Rybackich, oraz Mienia i Geodezji. Podczas pierwszej konferencji prasowej nowego zarządu województwa Stefan Krajewski mówił, że nadzoruje departamenty, do kierowania którymi jest merytorycznie przygotowany.
- Według strategii województwa rolnictwo to w naszym regionie jeden z priorytetów, a rozwój obszarów wiejskich to również rozwój miast i całych regionów, musimy pracować tak, by nasze województwo się stale rozwijało i było liderem – powiedział Krajewski.
Stefan Krajewski ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z zakresu Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej  na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę