Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Spłonęło ponad 50 świń

12 jednostek straży pożarnej z całego regionu walczyło nocą z pożarem dużej obory w Jabłoni Jankowcach koło Wysokiego Mazowieckiego. Pożar wybuch na poddaszu budynku, gdzie składowano były bele słomy. Podczas akcji gaśniczej zawaliła się ściana szczytowa i jedna z bocznych, a na uwięzione wewnątrz zwierzęta zawalił się także fragment stropu.

Strażacy podają, że w pożarze zginęło co najmniej 50 tuczników, macior i warchlaków. Na razie nie wiadomo jak wielkie są straty i co było przyczyną pożaru.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę