Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Złodziej u lekarza

Wykorzystywał chwilową nieuwagę właścicieli i z pozostawionych przed gabinetami kurtek i torebek kradł telefony komórkowe i portfele z dokumentami oraz pieniędzmi. Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkaniec Łomży podejrzanego o dokonanie w październiku i na początku listopada kilku takich kradzieży.

Jak podaje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, złodziej działał między innymi w placówkach medycznych na terenie Łomży. Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali w sumie na ponad 3 tysiące złotych. W piątek policjanci zatrzymali osobę podejrzewaną o dokonanie kradzieży. To 40-letni mieszkaniec miasta. Usłyszał 5 zarzutów. Policja podaje, że mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem w warunkach recydywy, co oznacza, że już wcześniej był sądzony i skazany za popełnienie tego typu przestępstw.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę