Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Powyborcze zmiany w Radzie Miasta

Główne zdjęcie
Lech Śleszyński zostanie nowym radnym Łomży

Po wyborze Bernadety Krynickiej na posła duże zmiany czekają Radę Miejską. Jej miejsce w rajcowskich „ławach” ma zająć Lech Śleszyński, czyli kolejny pod względem uzyskanego poparcia (100 głosów) kandydat z listy PiS. To jednak tylko „mała” zmiana – duża związana będzie z wyborem nowego przewodniczącego Rady Miasta. Ale na jutrzejszej sesji ma to jeszcze nie nastąpić.

Zmiana przewodniczącego Rady Miasta będzie okazją „do powrotu” PiS do władzy. Sześcioosobowy klub radnych tej partii nie uczestniczył w kształtowaniu władz Rady i formalnie nie ma nawet swego reprezentanta w prezydium Rady. Stało się tak wskutek rozłamu w grupie 11 radnych wybranych z list PiS przy okazji wyboru przewodniczącego nowej Rady Miasta w grudniu ubiegłego roku. Wówczas władzę objęła tzw. „koalicja 12”, która taką liczba głosów wybrała Krynicką na przewodniczącą i obdzieliła pomiędzy swoich radnych niemal wszystkie komisje Rady Miasta.
Kontrkandydatem Krynickiej w walce o fotel przewodniczącego Rady Miasta był wówczas zgłoszony przez klub PiS Wiesław Grzymała.

cz
wt, 27 października 2015 11:12
Data ostatniej edycji: wt, 27 października 2015 11:57:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę