poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@
tekst płatny

Dziękuję za zaufanie

Drodzy mieszkańcy Łomży i Ziemi Łomżyńskiej serdecznie dziękuję za poparcie w niedzielnych wyborach parlamentarnych. To nie są jeszcze oficjalne wyniki, ale już wiemy, że wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Także ja, dzięki Państwa poparciu, będę miał zaszczyt po raz kolejny pracować jako Poseł na Sejm Rzeczypospolitej. Dziękuję bardzo i obiecuję, że Was nie zawiodę.

Lech Antoni Kołakowski
Lech Antoni Kołakowski

Tak wielkie poparcie jakim mnie Państwo obdarzyliście jest też wielkim wyzwaniem i zobowiązaniem do dalszej ciężkiej pracy. Przed 10. laty, gdy po raz pierwszy obejmowałem z Waszego wskazania mandat posła na Sejm RP obiecałem „być zawsze blisko spraw mieszkańców tej ziemi”. Danego Wam słowa, Szanowni Państwo nie złamię. Zawsze Wasze dobro i Wasze sprawy będą na pierwszym miejscu mojej pracy parlamentarnej.

Dziś cieszymy się z wyników wyborów. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z wolą Polaków Prawo i Sprawiedliwość będzie rządziło w Polsce. Kilka miesięcy temu Prezydentem RP został nasz kandydat Andrzej Duda, teraz sformujemy rząd, który będzie rozwiązywał polskie problemy.  Wierzę, że to będzie dobra zmiana dla Polski. Wierzę, że na tej zmianie skorzystają także mieszkańcy Łomży i powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego, grajewskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego.

Daliśmy radę. Razem zwyciężyliśmy.
Dziękuje jeszcze raz.

z wyrazami szacunku
Lech Antoni Kołakowski
poseł na Sejm RP


cz
pon, 26 października 2015 09:53
Data ostatniej edycji: pon, 26 października 2015 11:23:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0