Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Dziękuję za zaufanie

Główne zdjęcie
Lech Antoni Kołakowski

Drodzy mieszkańcy Łomży i Ziemi Łomżyńskiej serdecznie dziękuję za poparcie w niedzielnych wyborach parlamentarnych. To nie są jeszcze oficjalne wyniki, ale już wiemy, że wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Także ja, dzięki Państwa poparciu, będę miał zaszczyt po raz kolejny pracować jako Poseł na Sejm Rzeczypospolitej. Dziękuję bardzo i obiecuję, że Was nie zawiodę.

Tak wielkie poparcie jakim mnie Państwo obdarzyliście jest też wielkim wyzwaniem i zobowiązaniem do dalszej ciężkiej pracy. Przed 10. laty, gdy po raz pierwszy obejmowałem z Waszego wskazania mandat posła na Sejm RP obiecałem „być zawsze blisko spraw mieszkańców tej ziemi”. Danego Wam słowa, Szanowni Państwo nie złamię. Zawsze Wasze dobro i Wasze sprawy będą na pierwszym miejscu mojej pracy parlamentarnej.

Dziś cieszymy się z wyników wyborów. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z wolą Polaków Prawo i Sprawiedliwość będzie rządziło w Polsce. Kilka miesięcy temu Prezydentem RP został nasz kandydat Andrzej Duda, teraz sformujemy rząd, który będzie rozwiązywał polskie problemy.  Wierzę, że to będzie dobra zmiana dla Polski. Wierzę, że na tej zmianie skorzystają także mieszkańcy Łomży i powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego, grajewskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego.

Daliśmy radę. Razem zwyciężyliśmy.
Dziękuje jeszcze raz.

z wyrazami szacunku
Lech Antoni Kołakowski
poseł na Sejm RP


230804070022.gif
cz
pon, 26 października 2015 09:53
Data ostatniej edycji: pon, 26 października 2015 11:23:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę