Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Skok po kasę z myjki

Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Lublina, który podejrzewany jest o włamanie do... myjni samochodowej i kradzież pieniędzy z kasetki. Do „skoku” doszło w Łomży na początku miesiąca. Sprawca po wyłamaniu drzwiczek urządzenia zamontowanego na jednej z myjni samochodowych, wyrwał z niego kasetki z pieniędzmi w kwocie blisko 5 tysięcy złotych. Włamywacz i kasetki zniknęli... jak się okazało tylko na kilka dni.

W nocy z czwartku na piątek, tuż po godzinie 1:00, patrol policyjny zwrócił uwagę na dziwnie poruszający się samochód  na parkingu jeden z osiedlowych ulic. Mundurowi zatrzymali auto, którym podróżowało dwóch 22-latków.
- W bagażniku auta policjanci odnaleźli przedmioty, które mogły służyć do popełnienia przestępstwa, do którego doszło na początku października – informuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Podejrzenia policjantów szybko potwierdziły się. W wyniku dalszych czynności okazało się, że związek z tym zdarzeniem może mieć jeden z 22-latków podróżujący tym samochodem. Mężczyzna w sobotę usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

cz
pon, 12 października 2015 13:00
Data ostatniej edycji: pon, 12 października 2015 13:01:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę