Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Konkurs odwołany, p.o. zastępcy już jest

Zaskakujący finał miał konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Konkurs ogłoszony był ponad miesiąc temu, a papiery można było składać do 21 września. Zgłosiło się 11 chętnych... W ubiegłym tygodni dyrektor MPGKiM Marek Olbryś nieoczekiwanie odwołał go, a dziś rano powołał nowego „p.o.” czyli pełniącego obowiązki zastępcy.

„Powodem odwołania naboru (na stanowisko zastępcy dyrektora – dop. red.) są zmiany zakresu zadań opisywanych w ogłoszeniu o naborze oraz nieprecyzyjne wskazania niezbędnych wymagań dotyczących wykształcenia” - napisał Marek Olbryś, dyrektor MPGKiM Łomża oficjalnie informując o odwołaniu naboru.
- To był mój błąd. Nie było tam dopuszczonych osób z wykształceniem technicznym – tłumaczy nam Marek Olbryś przypominając, że poza 3-letnim stażem na stanowisku kierowniczym, kandydat na zastępcę miał się legitymować wykształceniem magisterskim z ekonomii, zarządzania, administracji lub prawa. - Z 11 chętnych do dalszej części naboru byłyby dopuszczone 4 osoby, a i to mogło rodzić zastrzeżenia i później ewentualne protesty, więc lepiej było ten nabór unieważnić już teraz i procedurę rozpocząć od nowa.
Tak ma się stać, ale nie od razu. Drugi konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora MPGKiM Łomża ma być ogłoszony... najwcześniej w listopadzie.
Do czasu wybrania pełnoprawnego zastępcy dyrektor Marek Olbryś, który od sierpnia jest pełnoprawnym dyrektorem komunalnego zakładu, będzie miał osobę pełniącą obowiązki jego zastępcy. Wybrał ją sam. Dokument wręczył dziś rano. Został nim Dariusz Górski.
- To kierownik działu administracyjnego. W MPGKiM pracuje od ponad 20 lat i firmę zna bardzo dobrze - mówi Marek Olbryś.

cz
pon, 12 października 2015 11:09
Data ostatniej edycji: pon, 12 października 2015 11:38:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę