Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Areszt dla stręczycieli

Zlikwidowana w sobotę w Łomży agencja towarzyska działała od 2004 roku. Dziś w związku z tym zatrzymano 6 osobę. Dziś też sąd aresztował na 3 miesiące 3 osoby z 5 zatrzymanych w sobotę.

Jak informuje prokurator Maria Kudyba wczoraj do sądu wysłano 4 wnioski o tymczasowy areszt dla członków grupy, ale dzisiaj ze względu na stan zdrowia jednego z podejrzanych, który jest w szpitalu prokurator wobec niego cofnął wniosek. W pozostałych trzech przypadkach sąd nie miał wątpliwości co do zasadności ich zastosowania.

Wobec piątej osoby podejrzanej, która przyznała się do stawianych zarzutów, zastosowano środki wolnościowe - dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

230804070022.gif
cz
wt, 06 października 2015 14:18
Data ostatniej edycji: wt, 06 października 2015 20:25:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę