Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Pożar w Wygodzie

Strażacy walczą z pożarem stodoły w Wygodzie koło Łomży. Płonie budynek i zgromadzone bele siana. Dodatkowym problemem jest pobliski – znajdujący się w odległości zaledwie kilku metrów do budynku las. Strażacy starają się zapobiec przedostaniu się ognia na drzewa.

Pożar został zgłoszony ok. 14.30. Dym unoszący się nad płonącym budynkiem był widziany nawet z Łomży. Na miejsce zostało wysłanych kilka -  pięć lub sześć - jednostek straży pożarnej zarówno zawodowej z Łomży, jak i ochotniczej z najbliższej okolicy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pt, 02 października 2015 15:13
Data ostatniej edycji: pt, 02 października 2015 15:52:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę