Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Galeria Bursztynowa zaprasza na II Przegląd Twórczości Lokalnej

Największe w promieniu 120 km centrum handlowe po raz drugi organizuje Przegląd Twórczości Lokalnej. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będą takie dziedziny jak: malarstwo, fotografia i grafika.

Galeria Bursztynowa zaprasza do udziału w drugiej edycji Przeglądu Twórczości Lokalnej, która odbędzie się w niedzielę, 11 października. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będą takie dziedziny jak: malarstwo, fotografia i grafika. Podczas imprezy będzie można nie tylko podziwiać, ale także i kupić wspaniałe prace naszych lokalnych twórców. Swój udział zapowiedziało już kilkunastu artystów.
Tego dnia znajdą się również atrakcje dla dzieci, m.in. malowanie twarzy. Wszystkich klientów zachęcamy także do udziału w akcji promocyjnej Cukieterii Romanowscy.

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce
Niedziela, 11 października godz. 10.00 – 20.00

Są jeszcze wolne miejsca dla wystawców! Swój udział należy zgłaszać telefonicznie.
Tel: 692 695 300
www.galeriabursztynowa.com.pl

230804070022.gif
cz
pt, 02 października 2015 12:55
Data ostatniej edycji: śr, 07 października 2015 08:32:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę