Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Włamanie do szpitala w Kolnie

Główne zdjęcie
Szpital w Kolnie

Kasetkę z pieniędzmi skradli złodzieje z budynku szpitala w Kolnie. Wcześniej przez okno włamali się do pomieszczenia biurowego. Policjanci pracują na miejscu zdarzenia. Na razie nie wiadomo ile pieniędzy było w kasetce oraz czy złodzieje ze szpitala zabrali coś jeszcze.

Informację o włamaniu do szpitala w Kolnie potwierdza oficer prasowy policji w tym mieście. Asp. sztab. Joanna Makarewicz mówi, że dziś rano policjanci otrzymali zgłoszenie o tym zdarzeniu. Do włamania doszło w weekend. Złodzieje dostali się do budynku przez okno.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę