Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Groźna stłuczka w Piątnicy

Ciężarowy daf najechał na tył ciężarowej scanii, a ta uderzyła w osobowe audi. Do zdarzenia doszło około 22. w Piątnicy. Na szczęście nikomu z jadących samochodami nic się nie stało.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło na głównym skrzyżowaniu w Piątnicy. Wszystkie samochody jechały od Łomży w kierunku Kisielnicy. Na czerwonym świetle zatrzymało się osobowe audi, a za nim ciężarowa scania. Niestety kierowca następnego dafa nie zachował bezpiecznej odległości i nie zdołał wyhamować samochodu na mokrej nawierzchni ulicy uderzając w tył scanii i popychając ją na audi.
Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży wszyscy kierowcy byli trzeźwi, a policjanci wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia zatrzymali kierowcy dafa prawo jazdy za stworzenie realnego zagrożenia w ruchu drogowym.

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę