Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zatopiona skoda pod Łomżą

Główne zdjęcie
Zatopione auto już wyciągnięte na brzeg

Nietypową akcję przeprowadzali rano strażacy z Łomży. Ze starorzecza pod Siemieniem musieli wyciągnąć samochód. Prawdopodobnie wędkarz, który nim przyjechał zapomniał zaciągnąć hamulec ręczy, zostawiając go jedynie na biegu i skoda felicja pickup stoczyła się do wody. Wezwanie na ratunek służby otrzymały po godzinie 7. rano.

Gdy na miejsce dotarli strażacy samochodu nie było widać. Jak podaje bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, okazało się, że samochód znajdował się około 10 metrów od brzegu na głębokości około 3 metrów. Zatopioną skodę odnalazł jeden z dwóch nurków wykorzystując wskazania właściciela auta. Sama operacja wydobycia skody przebiegała bardzo sprawnie. Dzięki łagodnemu brzegowi wystarczyło podczepić linkę holowniczą do zatopionego auta i wyciągnąć go na brzeg.

Jak podkreśla  bryg. Wilczyński na szczęście z samochodu nie doszło do żadnych wycieków i skażenia środowiska.

Foto: Zatopione auto już wyciągnięte na brzeg
Foto: Zatopione auto już wyciągnięte na brzeg
Foto: Zatopione auto już wyciągnięte na brzeg
Foto: Zatopione auto już wyciągnięte na brzeg
Foto: Zatopione auto już wyciągnięte na brzeg

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę