Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Przywitajmy jesień z Galerią Bursztynową!

Jesień to również piękna pora roku. Dlaczego nie witamy jej zatem tak chętnie jak wiosnę czy lato? Postanowiliśmy to zmienić i od tej chwili witać naszą polską złotą jesień każdego roku. W ten sposób może uda nam się zapoczątkować nową tradycję? W sobotę, 26 września wspólnie przywitajmy nową porę roku w Galerii Bursztynowej. Z tej okazji przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla starszych i tych młodszych. Tego dnia po raz pierwszy w centrum handlowym zostanie rozegrana symultana szachowa, odbędzie się pokaz szachów wielkoformatowych oraz konkurs plastyczny dla najmłodszych.

Wraz z nadejściem jesieni warto zadbać o zdrowie i urodę, dlatego naszą propozycją będzie także akcja „Bądź piękna jesienią”, w ramach której klientki centrum handlowego będą mogły skorzystać z darmowych usług kosmetycznych. Uczestnicy akcji będą mogli również zbadać słuch, zmierzyć ciśnienie oraz zaczerpnąć wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy.
To będzie także dzień obfity w promocję naszego food court’u. W związku z tym rozdamy 120 bonów na darmowe dania.
Zapraszamy także do skosztowania najpopularniejszych naparów marki Czas na herbatę, która będzie obchodziła swoje 18 urodziny. Kolejną niecodzienną atrakcją będzie także konkurs z blueberry, w którym do wygrania będzie express do kawy.
Jesień rozpoczynamy pełną parą!

Zapraszamy w godzinach 10.00 -17.00!

Program:

Od godz. 10.00

1. Rozdamy 120 bonów na darmowe dania do wykorzystania w restauracji Olimp, pizzerii Dominium, lodziarni Rialto gelato-cafe, Cukieterii Romanowscy oraz New York Hot Dog.
2. Darmowe usługi kosmetyczne:
- masaż twarzy i dłoni,
- komputerowe badanie skóry twarzy,
- zabiegi odchudzające
- manicure
- makijaż z marką INGLOT
3. Pomiar ciśnienia, pokaz pierwszej pomocy
4. Degustacja herbaty z marką Czas na herbatę [pasaż przy Tesco]
5. Konkurs z blueberry - do wygrania ekspres do kawy oraz tylko dla klientów degustacja kawy.
6. Od. godz. 12.00
- pokaz gry w szachy wielkoformatowe
- występ Ostrołęckiej Sceny Autorskiej - teatrzyk kukiełkowy i zabawy z dziećmi.
7. Od godz. 13.00 - Symultana szachowa z mistrzem – zapraszamy szczególnie dzieci. (Zgłoś udział i przeczytaj Regulamin).
8. Konkurs plastyczny z nagrodami dla dzieci - malowanie w barwach jesieni domków, drzewek, płotków oraz wykonywanie jeży z gliny.
9. Test sprawnościowy z wykorzystaniem alkogogli
Zachęcamy także do oddawania krwi w ambulansie, który stanie na parkingu przy Centrum Zabaw Figlarium.
www.galeriabursztynowa.com.pl

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę