Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Zbyt szybcy by mieć prawo jazdy

35-letni mieszkaniec Warszawy, jechał mercedesem obwodnicą Zambrowa z prędkością ponad 230 km/h. Jak podaje oficer prasowy policji dodatkowo w miejscach obowiązującego zakazu wyprzedzania wielokrotnie wyprzedzał inne pojazdy, a w trakcie kontroli nie czuł się w najmniejszym stopniu winny. Za zbyt szybką jazdę policjanci z Zambrowa w weekend zatrzymali prawo jazdy trzem kierowcom.

Szybkiego warszawiaka zatrzymano w sobotę wieczorem. Natomiast w niedzielę przed wieczorem mundurowi w Rutkach, zatrzymali osobowe BMW, którego 28-letni kierowca mieszkaniec tej miejscowości, jechał z prędkością 167 km/h w miejscu dopuszczalnej 50 km/h. Za popełnione wykroczenie mieszkaniec Rutek został ukarany 500 złotowym mandatem. Ponad 3 godziny później na krajowej ósemce w rejonie Mężenina, jadący osobowym passatem 26-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego, w miejscu ograniczenia prędkości do 60 km/h, jechał z prędkością 126 km/h. Młody mężczyzna mimo tego, że przewozi troje pasażerów popełnił szereg innych wykroczeń m.in. wyprzedzanie na skrzyżowaniu. Wszystkim trzem za szybkim kierowcom  zatrzymane zostały prawo jazdy „za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym”.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę