Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Na komendę z boku

Główne zdjęcie
Budynek Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Od środowego popołudnia wchodzi się do środka widocznym na zdjęciu bocznym wejściem.

- W związku z trwającym remontem budynku Komendy Miejskiej Policji w Łomży w środę wyłączono z użytkowania wejście główne. Teraz do budynku komendy przy ul. Wojska Polskiego 9 wchodzi się wejściem bocznym, z prawej strony – informuje mł. asp. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy. W to miejsce przeniesiono też dyżurkę, recepcję i poczekalnię, a nawet ogólnodostępny alkomat.

Remont komendy policji w Łomży rozpoczął się w lipcu i ma trwać trzy lata. W sumie ma kosztować ok. 8,4 mln zł. W tym roku do przerobienia jest około 2,5 mln zł. Jednym z etapów tegorocznych prac jest remont wejścia głównego, który właśnie się rozpoczął.

W związku z koniecznością zamknięcia go przygotowano zapasowe wejście od strony małego parkingu znajdującego się po prawej stronie budynku komendy. W jego okolice przeniesiono policyjna dyżurkę i recepcję. Jak podaje  Ewelina Szlesińska wygospodarowano też niewielką poczekalnię, w której – podobnie jak w tej przy wejściu głównym – zamontowano ogólnodostępny alkomat dla kierowców chcących sprawdzić czy mogą już usiąść za kierownicą swoich samochodów.

Zobacz: Rozpoczyna się remont w komendzie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę