niedziela, 22 października 2017 napisz DONOS@

Nowi zarządzający MPEC

Ratusz podał noty biograficzne nowych członków zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. Jeden z nich Radosław Żegalski kilka lat temu był kierownikiem Działu Marketingu i Obsługi Odbiorców w tej miejskiej spółce. Dla drugiego - Pawła Laskowskiego - to pierwsza praca zawodowa...

Radosław Żegalski i Paweł Laskowski (fot. UM Łomża)
Radosław Żegalski i Paweł Laskowski (fot. UM Łomża)

Paweł Laskowski jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Z wykształcenia jest prawnikiem specjalizującym się w prawie handlowym. Jest w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej ze spółek prawa handlowego. W latach 2013-2014 odbywał aplikację. Uczestniczył w międzynarodowych konferencjach, w tym w tegorocznym Forum Energetycznym w Karpaczu. Jego zainteresowania naukowe dotyczą aspektów spółek kapitałowych w Rzeczypospolitej Polskiej oraz w Związku Australijskim. W 2013 roku prowadził badania naukowe w Australii. Innowacje oraz doświadczenie zdobyte w tym kraju zamierza przełożyć na grunt Polski. Związany z Łomżą od urodzenia.

Radosław Żegalski jest absolwentem Politechniki Białostockiej o specjalności energetyka przemysłowa, układy gazowo – parowe w elektrociepłowniach  krajowych. Ukończył również podyplomowe studia  dotyczące wyceny nieruchomości w Wyższej Szkole Nieruchomości w Warszawie. Pracował w Zespole Elektrowni Ostrołęka na stanowisku inżyniera ds. energetycznych. Był kierownikiem Działu Marketingu i Obsługi Odbiorców w MPEC sp. z o.o. w Łomży. Związany jest z branżą informatyczną, współautor oprogramowania do zarządzania firmą klasy ERP. Członek Rady Nadzorczej Łomżyńskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych, a następnie Zakładu Gospodarowania Odpadami w Łomży. Jest mieszkańcem Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0