Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Zaginął 47-letni Krzysztof Piszczatowski

Główne zdjęcie
Zaginiony Krzysztof Piszczatowski (fot. KMP Łomża)

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży szukają zaginionego mieszkańca miasta. Mężczyzna ostatni raz widziany był 1 lipca 2015 roku, kiedy to wyszedł z miejsca zamieszkania przy Al. Legionów Łomży i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiony to: Piszczatowski Krzysztof – lat 47, zam. Łomża, ul. Al. Legionów

Rysopis: sylwetka otyła, waga około 70-89 kg, włosy koloru blond, krótkie – kędzierzawe. Twarz okrągła. Znak szczególny to pieprzyk na czubku nosa. Duże przerwy pomiędzy zębami. Na prawym ramieniu blizna po oparzeniu długości około 20cm.

Zaginiony ubrany był buty sportowe typu trampki za kostkę kol. biało-granatowego, krótkie spodenki bdb.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu 086 – 474 12 12, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę