Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Czołówka na drodze do Jeziorka

Dwa samochody osobowe zdarzyły się czołowo na drodze wojewódzkiej nr 668 pomiędzy Jeziorkiem a Kownatami. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Droga będzie zablokowana co najmniej do godz. 11. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Do wypadku doszło ok. 8.20 na wysokości wsi Poniat. Zderzyły się czołowo fiat panda i ford.
- Kierujący pandą podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym fordem - przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Kierowcy obu samochód byli trzeźwi. Droga jeszcze przez dwie godziny będzie zablokowana.
Policjanci wskazują objazd dla kierowców jadących od strony Jedwabnego w kierunki Piątnicy przez Wiznę, a od Piątnicy do Kownat drogami na Grajewo, Cydzyn i Kownaty.

Wczoraj po południu na tej samej drodze, tylko w okolicach Przytuł, doszło do innego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Jak się okazało 47-letni kierowca opla merivy, mieszkaniec gm. Jedwabne, był pijany miał 1,7 promila alkoholu w organizmie, a dodatkowo jechał zbyt szybko. Jak podaje Brulińska tuż za łukiem drogi opel zjechał na pobocze i do rowu po prawej stronie jezdni, odbił się od skarpy i zatrzymał w rowie po lewej stronie drogi.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę