Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Do Szepietowa na targi

Główne zdjęcie
WTO 2004
fot. odr.zetobi.com.pl

Już po raz jedenasty Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie organizuje Wiosenne Targi Ogrodnicze. W sobotę i niedzielę na kilku hektarach zaprezentowany zostanie szeroki asortyment materiału szkółkarskiego ozdobnego, roślin cebulowych, kwiatów doniczkowych i balkonowych, a także sprzętu i narzędzi do pielęgnacji ogrodów i elementy architektury ogrodowej.


Wiosenne targi Ogrodnicze w Szepietowe to największa tego typu impreza w całym makroregionie północno-wschodniej Polski. Targi cieszą się zainteresowaniem ogromnym zainteresowaniem. W ubiegłym roku skupiły one niemal 150 wystawców, a imprezę odwiedziło co najmniej 10 tys. osób.

Poza bardzo szeroka oferta roślinną prezentowane jest tu także rękodzieło ludowego: wyroby z drewna, słomy, wikliny, chrustu brzozowego itp. Wszyscy chętni mogą także skorzystać z fachowego doradztwa firm prezentujących swoje wyroby jak i pracowników Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

 

Dział współtworzy:
WODR Szepietowo
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę