Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pożar domu

Dzięki szybkiej informacji i reakcji strażaków udało się uratować palący się dom we wsi Siwiki pod Zbójną. Prawdopodobnie w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej ogień pojawił się na poddaszu budynku i szybko zaczął się rozprzestrzeniać. Na miejsce wysłano 6 jednostek straży pożarnej i ogień udało się ugasić po objęciu zaledwie około 40m2 dachu. Straty strażacy wyceniają na ok. 10 tys zł.

Pożar, ok. godz. 17. zauważył właściciel domu. Strażacy, którzy pierwsi dotarli na miejsce zgłoszenia mówili o wielkim zadymieniu obejmującym praktycznie już cały dom. Dopiero po pewnym czasie udało się zlokalizować jego źródło. Ogień obejmował część, użytkowanego jako składzik, poddasza budynku. Cała akcja ratunkowa trwała w sumie ponad 3 godziny. Strażacy podają, że wartość uratowanego przez nich mienia sięga stu tysięcy złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę