Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Gorąco i burzowo

Karolina Kierklo dyżurny synoptyk Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Wydział w Białymstoku ostrzega przed burzami z gradem, które do północy mogą przechodzić nad regionem. Według ostrzeżenia w trakcie burz może spaść od 5 do 15 a lokalnie nawet około 25 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi.

Burze będą się przemieszczać zachodu i południowego zachodu na wschód i północny wschód. Porywami wiatru mogą sięgać do 75 km/h, a lokalnie burzom mogą towarzyszyć także opady gradu. Synoptyk zjawisku nadała  pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. Przypomina też, że ciągle – aż do soboty 15 sierpnia – obowiązuje obowiązuje ostrzeżenie o upale. Ten ma trzeci najwyższy stopień zagrożenia.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę