Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Kolizja autobusu i ciągnika rolniczego

Autobus PKS relacji Giżycko - Warszawa, jadący w kierunku Łomży, na wysokości miejscowości Cydzyn Stary miał kolizję z traktorem rolniczym. Podczas wyprzedzania ciągnika z chwytakiem do bel siana i słomy, ciągnik nieoczekiwanie skręcił w lewo. W czasie manewru wystająca część urządzenia przed traktor zbiła okno i przytarła bok autobusu.


Do zdarzenia na drodze krajowej 61, jednej z najruchliwszych tras w naszym regionie z ciężkim ruchem tirów doszło około godz. 13.30.
Jedno dziecko trochę pokaleczone, ale nie wymagało odwiezienia do szpitala.
Ruch odbywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Podróżujący w cieniu z komórkami i gitarą czekają na rozwój sytuacji

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę