Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Niedoszły topielec trafił do szpitala

Główne zdjęcie
Oprócz negocjatorów, policja ma też siatkę na szaleńców

- Tylko dzięki szybkiej i sprawnej reakcji oraz doświadczeniu łomżyńskich policjantów nie doszło do tragedii – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - W niedzielę wieczorem 34-letni mężczyzna po małżeńskiej kłótni wpadł w szał i groził odebraniem sobie życia. Dramaturgii scenie nadawała bliskość rzeki Narew, na brzegu której za stadionem miejskim doszło do zdarzenia.

Zabezpieczanie miejsca zdarzenia nad Narwią
Zabezpieczanie miejsca zdarzenia nad Narwią

W niedzielny wieczór przed godziną 19:30 oficer dyżurny KMP w Łomży otrzymał zgłoszenie od centrum ratunkowego w Białymstoku o młodym mężczyźnie, który stoi nad rzeką Narew. Na  miejsce wyjechali natychmiast policjanci, negocjatorzy, karetka pogotowania i straż pożarna z łodzią ratunkową. Funkcjonariusze ustalili, że nad rzeką znajduje się 34-letni mężczyzna z Łomży, który po małżeńskiej kłótni postanowił dramatycznie zakończyć związek małżeński. - Był agresywny, pobudzony i trzymał nóż w ręce, stojąc niebezpiecznie blisko wody - uściśla Urszula Brulińska. - Mundurowi zaczęli rozmawiać ze zdenerwowanym 34-latkiem i starali się go uspokoić. Gdy wydawało się, że sytuacja jest opanowana, poślizgnął się i wpadł do wody. Mundurowi wyciągnęli go na brzeg. Załoga karetki udzieliła mężczyźnie pomocy przedmedycznej i przetransportowała go do szpitala. 
Łomżyńscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie próby samobójczej.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę