niedziela, 19 stycznia 2020 napisz DONOS@

Niedoszły topielec trafił do szpitala

- Tylko dzięki szybkiej i sprawnej reakcji oraz doświadczeniu łomżyńskich policjantów nie doszło do tragedii – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - W niedzielę wieczorem 34-letni mężczyzna po małżeńskiej kłótni wpadł w szał i groził odebraniem sobie życia. Dramaturgii scenie nadawała bliskość rzeki Narew, na brzegu której za stadionem miejskim doszło do zdarzenia.

Oprócz negocjatorów, policja ma też siatkę na szaleńców
Oprócz negocjatorów, policja ma też siatkę na szaleńców
Zabezpieczanie miejsca zdarzenia nad Narwią
Zabezpieczanie miejsca zdarzenia nad Narwią

W niedzielny wieczór przed godziną 19:30 oficer dyżurny KMP w Łomży otrzymał zgłoszenie od centrum ratunkowego w Białymstoku o młodym mężczyźnie, który stoi nad rzeką Narew. Na  miejsce wyjechali natychmiast policjanci, negocjatorzy, karetka pogotowania i straż pożarna z łodzią ratunkową. Funkcjonariusze ustalili, że nad rzeką znajduje się 34-letni mężczyzna z Łomży, który po małżeńskiej kłótni postanowił dramatycznie zakończyć związek małżeński. - Był agresywny, pobudzony i trzymał nóż w ręce, stojąc niebezpiecznie blisko wody - uściśla Urszula Brulińska. - Mundurowi zaczęli rozmawiać ze zdenerwowanym 34-latkiem i starali się go uspokoić. Gdy wydawało się, że sytuacja jest opanowana, poślizgnął się i wpadł do wody. Mundurowi wyciągnęli go na brzeg. Załoga karetki udzieliła mężczyźnie pomocy przedmedycznej i przetransportowała go do szpitala. 
Łomżyńscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie próby samobójczej.

200114015929.gif

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę