Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Hurtowa kradzież z wiejskiego sklepu

To chyba największy skok na sklep w historii Bożejewa. W nocy z czwartku na piątek złodzieje wynieśli z niego 80 paczek papierosów, 60 puszek piwa i 60 butelek wódki. Zaalarmowani policjanci szybko ustalili sprawców włamania. Gdy ich znaleźli byli pijani niemalże do nieprzytomności. Okazało się, że skoku dokonali dwaj koledzy jeden ma 19, a drugi 20 lat.

Jak informuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży złodzieje do sklepu dostali się wybijając szybę. Towary wynosili w skrzynkach. Właściciel straty oszacował na około 3 tysiące złotych.
Policjanci już po kilku godzinach od zgłoszenia ustalili sprawców włamania. Okazali się nimi młodzi mieszkańcy gminy Piątnica i Wizna. Gdy zostali zatrzymani przez policjantów obaj mieli po około 2,5 promila alkoholu w organizmie. Nim policjanci mogli ich przesłuchać musieli wytrzeźwieć. W sobotę obaj usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Za skok na sklep będą odpowiadać przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę