Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Czołówka w Piątnicy

Trzy osoby zostały ranne w wypadku do jakiego doszło w Piątnicy. Na ulicy Jedwabieńskiej prowadzącej w kierunku Wizny i Jedwabnego czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest całkowicie zablokowana. Tworzą się gigantyczne korki samochodów wyjeżdżających z Łomży i to z kierunku obu mostów na Narwi.

Do wypadku doszło około 15.15. Na prostym odcinku drogi – pomiędzy rondem, a skrzyżowaniem z drogą na Jedwabne – zderzyły się czołowo skoda fabia i vw polo. Z informacji przekazywanych przez świadków wypadku wynika, że kierowca polo jechał bardzo szybko od strony Wizny. Po zderzeniu ze skodą ten samochód wpadł do rowu.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży przekazuje, że z bardzo wstępnych ustaleń policji kierowca polo wyprzedzał ciąg pojazdów wjeżdżających do Piątnicy i w pewnym momencie zahaczył o fiata ducato, w następstwie czego stracił panowanie nad samochodem i uderzył w jadąca w przeciwnym kierunku skodę.

Droga jest całkowicie zablokowana. W związku z tym utrudniony jest przejazd przez Piątnicę. Ruchem kierują policjanci. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Policja zaleca kierowcom omijanie Piątnicy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę