sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@

Czołówka w Piątnicy

Trzy osoby zostały ranne w wypadku do jakiego doszło w Piątnicy. Na ulicy Jedwabieńskiej prowadzącej w kierunku Wizny i Jedwabnego czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest całkowicie zablokowana. Tworzą się gigantyczne korki samochodów wyjeżdżających z Łomży i to z kierunku obu mostów na Narwi.

Do wypadku doszło około 15.15. Na prostym odcinku drogi – pomiędzy rondem, a skrzyżowaniem z drogą na Jedwabne – zderzyły się czołowo skoda fabia i vw polo. Z informacji przekazywanych przez świadków wypadku wynika, że kierowca polo jechał bardzo szybko od strony Wizny. Po zderzeniu ze skodą ten samochód wpadł do rowu.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży przekazuje, że z bardzo wstępnych ustaleń policji kierowca polo wyprzedzał ciąg pojazdów wjeżdżających do Piątnicy i w pewnym momencie zahaczył o fiata ducato, w następstwie czego stracił panowanie nad samochodem i uderzył w jadąca w przeciwnym kierunku skodę.

Droga jest całkowicie zablokowana. W związku z tym utrudniony jest przejazd przez Piątnicę. Ruchem kierują policjanci. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Policja zaleca kierowcom omijanie Piątnicy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0