Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

PO na posłów z Łomży wystawi...

Jacek Piorunek i Piotr Serdyński zostali zgłoszeni przez łomżyńskie struktury Platformy Obywatelskiej jako kandydaci na poselską listę partii. W przypadku wyborów do Senatu lokalni działacze PO nie wskazali nikogo.

Jacek Piorunek
Jacek Piorunek
Piotr Serdyński
Piotr Serdyński

Jacek Piorunek (50 lat) to dobrze znany lokalnie polityk Platformy Obywatelskiej. Teraz jest wiceprzewodniczącym sejmiku województwa podlaskiego, a przez kilka ostatnich lat był członkiem zarządu województwa. W ostatnich wyborach samorządowych był kandydatem PO na prezydenta Łomży – zajmując w wyścigu trzecie miejsce. Formalnie jako kandydata na kandydata na posła zgłosiły go powiatowe struktury PO. On sam potwierdza to, ale mówi, że ostatecznej decyzji o kandydowaniu jeszcze nie podjął.

Piotr Serdyński (23 lata) należy do Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” i to właśnie zarząd krajowy tego stowarzyszenia rekomendował go na listę posłów PO w województwie podlaskim. Serdyński, który wchodzi także w skład 13-osobowego zarządu PO w mieście Łomży, wczoraj został poparty także przez te struktury. Serdyński w ostatnich wyborach samorządowych był kandydatem PO na radnego miasta Łomża. mandatu nie zdobył.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę