Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Będzie burzowo

Przed burzami z gradem ostrzegają synoptycy z białostockiego wydziału Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB. Nad regionem mogą występować od godziny 9.00 do 19.00. - Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 mm do 20 mm, lokalnie około 30 mm, oraz porywami wiatru miejscami do 75 km/h – ostrzega dyżurny synoptyk Karolina Kierklo dodając, że lokalnie mogą wystąpić opady gradu.

Synoptyk zjawisku nadała pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. Nawałnice najbardziej we znaki mogą się dać mieszkańcom południowych regionów województwa, gdzie z prawdopodobieństwem 30% możliwe lokalne opady deszczu do 40 mm i porywy wiatru do 90 km/h.

Dziś w ciągu dnia temperatura maksymalna od 23°C na północy do 29°C na południu województwa. 
W nocy zachmurzenie umiarkowane, tylko początkowo w południowej części województwa duże z przelotnymi opadami deszczu i zanikającymi burzami. Temperatura minimalna od 9°C do 12°C. Wiatr słaby, północno-zachodni i zachodni. Podczas burz możliwe porywy do 65 km/h.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę